Sandra Kaminska - o mnie
 

Moją misją jest pomaganie ludziom w odkrywaniu ich własnej wolności.

To niesamowity proces, który prowadzi do zrozumienia i harmonii.

Wierzę, że nasza przemiana osobista i duchowa zaczyna się od umysłu.


 

Swoją przygodę z medytacją zaczęłam w 2013 roku w Tajlandii, biorąc udział w kursie medytacji prowadzonym przez Ajaan Buddhasak.

Wcześniej sama próbowałam praktyki, ale zawsze czułam, że robię coś źle, bo wydawało mi się to trudne. Dzięki mojemu nauczycielowi zrozumiałam, że medytacja jest dla każdego, a otoczka "skomplikowaności" jaką nadali jej ludzie zachodu jest nieprawdziwa.

Teraz podróżuję po świecie, opowiadam o szczęściu, rozmawiam o życiu, uczę medytacji i uważności oraz prowadzę coaching świadomości.

Moją misją jest pomaganie ludziom w odkrywaniu ich własnej wolności. Pokazuję jak rozwój osobisty i duchowy zmienia nasze życie i pozwala na kreowanie własnej rzeczywistości.

sandra kaminska - nauczyciel medytacji

sandra kaminska - medytacja i coaching
 

Jestem nauczycielem medytacji po 240-godzinnym kursie w Doi Suthep Vipassana Meditation Center z moim nauczycielem Ajaan Buddhasak .

 Aby kontynuować moją edukację, zapisałam się na Studia Magisterskie dla Coachów i Doradców ze specjalizacją Coaching w Edukacji i Rozwoju na Collegium Da Vinci.

Łącząc coaching z medytacją i treningiem uważności stworzyłam swoje autorskie narzędzie do pracy z Coachee o nazwie coaching świadomości.

Odbyłam również m.in. 5-dniowy trening pracy z energią prowadzony przez Jeffrey Allen oraz kurs pracy z energią prowadzony przez Christie Marie Sheldon.